Офіційний сайт Бориспільська єпархія Української Православної Церкви

Сайт про життя Бориспільської єпархії Української Православної Церкви.

OVERVIEW

This site boryspil-eparchy.org presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have explored twenty pages within the web site boryspil-eparchy.org and found twenty-nine websites linking to boryspil-eparchy.org. There are one contacts and addresses for boryspil-eparchy.org to help you reach them. This site boryspil-eparchy.org has been online for five hundred and fifty-nine weeks, twenty days, eighteen hours, and fifty-five minutes.
Locations
Online Since
Oct 2013

BORYSPIL-EPARCHY.ORG RANKINGS

This site boryspil-eparchy.org is seeing a variation levels of traffic all through the year.
Traffic for boryspil-eparchy.org

Traffic ranking (by month) for boryspil-eparchy.org

Traffic ranking by day of the week for boryspil-eparchy.org

BORYSPIL-EPARCHY.ORG HISTORY

This site boryspil-eparchy.org was first documented on October 15, 2013. As of today, it is five hundred and fifty-nine weeks, twenty days, eighteen hours, and fifty-five minutes old.
REGISTERED
October

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO WEB SITE

Українська Православна Церква - Офіційна мережа сайтів Української Православної Церкви

Офіційна мережа сайтів Української Православної Церкви. Хресна хода на Іосафатову долину зібрала понад 20 тисяч вірян. 15 серпня відбулася хресна хода до Іосафатової долини що поблизу с. Голинчинці Шаргородського району Вінницької області. Долина відома, як місце явлення Пресвятої Богородиці у 1923 р. У Датській раді з питань біженців високо оцінили соціальну діяльність волонтерів Бердянської єпархії.

Столичний Благовісник Офіційний сайт Північного київського вікаріатства Української Православної Церкви

Офіційний сайт Північного київського вікаріатства Української Православної Церкви. Єпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в день свята Походження Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього.

Храм Покрови Божої Матері села Нові Петрівці Официальный приходской сайт

Храм Покрови Божої Матері села Нові Петрівці. Храм Покрови Божої Матері с. Храм Покрови Божої Матері с. , Вишгородський р-н, с. Історія і сучасний стан храму. Таким чином православна громада вимушена була у 1953р. купити будинок за адресою вул. було зібрано 504 підписи мешканців .

АНТОНІЙ, Митрополит Бориспільський Особиста веб-сторінка архієрея

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Алексієм II. Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Алексієм II.

WHAT DOES BORYSPIL-EPARCHY.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of boryspil-eparchy.org Mobile Screenshot of boryspil-eparchy.org Tablet Screenshot of boryspil-eparchy.org

Private person

Anatoliy Slinko

Desnyanskaya, 97-A

Zazimye, Kiev, 0415

UA

BORYSPIL-EPARCHY.ORG HOST

We revealed that a single page on boryspil-eparchy.org took two thousand and ninety-five milliseconds to come up. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
77.87.196.104

NAME SERVERS

ns1.tuthost.com
ns2.tuthost.com

WEBSITE IMAGE

I discovered that boryspil-eparchy.org is using the nginx server.

Офіційний сайт Бориспільська єпархія Української Православної Церкви

Сайт про життя Бориспільської єпархії Української Православної Церкви.

CONTENT

This site has the following on the web page, "Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у засіданні Священного Синоду." We noticed that the web site also said " 14 березня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври." It also stated " Керівники сімейного і молодіжного єпархіальних відділів взяли участь у Всеукраїнському форумі сімї Щаслива роди на - міцна Україна. 14 березня представники Бориспільської єпархії, на чолі з головою сімейного відділу Протоієреєм. 13 березня 2018 року, у день 67-річчя від дня народження ректора КДАіС професора протоієрея."

VIEW MORE BUSINESSES

Борисполь . в . Украине Маленький город большой страны

для тех у кого ее нет! Пещера рукотворная в Борисполе. О ведьме с кладбища в конце улицы Франка. Во что играет город? Повний БАК - Бориспіль. Кирпич облицовочный Белоцерковский керамический и клинкерн. Облицовочный кирпич от производителя завод ООО Белцоерковские Стройматериалы. Кто еще меня незнает? Продам оригін.

Boryspil.Net - Домашняя Сеть г.Борисполь

Візьми участь в екологічній ініціативі Boryspil. Net - захисти природу рідного міста! Компанія Boryspil. Наведемо деякі цифри для наявності соціального, економічного та екологічного ефекту від реалізації даної ініціативи.

Бориспіль - сайт міста

Cheap nike air max 90. Районний центр Київської області з 1923 року, з 1956 року - місто районного підпорядкування. Бориспільський район утворений у 1923 році. Площа - 1,5 тис.

Бориспільський державний історичний музей - Головна сторінка

Для спілкування з міським головою. Міського голови за допомогою Skype. Лунала пісня, рідна пісня. Живеш, Тарасе, поміж нами. В останню, трудную минуту.

Бесплатные объявления Борисполя. Сайт бесплатных объявлений в Борисполе

Низкая цена на пиломатериал в Борисполе и Киеве. Низкая цена на пиломатериал в Борисполе и Киеве Благодаря долгой плодотворной работе с различными поставщиками, мы рады предложить своим покупателям очень низкие цены на пиломатериалы в Борисполе, Бориспольском. Купить обрезной брус в Борисполе и Киеве. Пиломатериалы доска, брус, балка, рейка, стропила, шалевка. Доска, брус, рейка .